O mně

Chci inspirovat lidi k probuzení nových způsobů vnímání, vidění a cítění, pohladit je po duši a dotknout se jejich srdce. A to skrze mé povídky.

Jmenuji se Evelyn a už v dětství jsem se zamilovala do knih. Ze všech činností bylo čtení tou nejoblíbenější. A tehdy se zrodil sen – psát knihy.

Život mně však namíchal jiný koktejl prožitků a na dětský sen usedl prach. Báječnou shodou okolností, náhod, které nejsou náhodami, či synchronicit, jak se nyní s oblibou říká, jsem znovuobjevila svoji touhu k tvoření.

A tak se z hlubin noří či shůry snáší příběhy, které zapisuji formou povídek. Jsou výpovědí o tom, jak já vnímám život a svět. Některé jsem skutečně prožila, jiné vytryskly z fantazie. A protože shledávám, že tzv. věci mezi nebem a zemí jsou stejně opravdové a živoucí, jako věci pozemsky hmatatelné, jsou součástí i mých vyprávění. Někdy zjevné, jindy jen mezi řádky.

Mé povídky jsou zde doplněny krásnými ilustracemi, které kreslí má kamarádka Galatea. Její další tvorbu si můžete prohlédnout zde.

Příjemně strávené chvíle u čtení Vám přeje
Evelyn

Kontakt

Email: evelynka17@gmail.com

Přihlašte se k odběru novinek, abychom zůstali v kontaktu.

Stránky mých přátel